Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося на розгляд до редакцій інших журналів (або вкажіть пояснення у коментарях для редактора).
  • Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
  • Веб-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
  • Текст набраний 12-м розміром кеглю з одинарним міжрядковим інтервалом; авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням (всюди, крім адрес URL); всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу).
  • Текст відповідає вимогам щодо стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів розділу "Про журнал".

Керівництво для авторів

Оформлений відповідно до зазначених вимог рукопис авторів подається за допомогою електронної редакційної системи журналу до редакції, де проходить наступні етапи розгляду.

  1. Розгляд рукопису технічним секретарем журналу щодо дотримання вимог оформлення та наявності необхідних для подальшого проходження редакційного процесу даних. (Тривалість етапу до 5 робочих днів.)
  2. Розгляд рукопису редактором, оцінювання його відповідності тематиці журналу. У разі позитивної оцінки відбувається підбір рецензентів та надсилання їм запитів на рецензування рукопису. (Тривалість етапу до 5 робочих днів.)
  3. Рецензування рукопису 2 анонімними рецензентами. (Тривалість етапу до 30 календарних днів).
  4. Оцінювання результатів рецензування редактором. Ухвалення рішення щодо прийняття до друку, доопрацювання чи відхилення рукопису (Тривалість етапу до 5 робочих днів.)
  5. Підписання документів щодо згоди на обробку персональних даних, передачу прав на опублікування рукопису, оплата вартості редакційних витрат та цифрового ідентифікатора об’єкта.

На кожному із цих етапів рукопис може бути повернутий Авторам на доопрацювання чи відхилений із обов’язковим поясненням причин такого рішення. У разі виникнення запитань чи непорозумінь щодо процедури проходження редакційного процесу Автори мають право звернутися до редакції журналу за відповідними роз’ясненнями, які мають бути їм надані протягом 5 робочих днів із моменту звернення.

Видання прийнятої статті відбувається на електронній платформі журнал із подальшим розміщенням матеріалів також і у розділі Наукової періодики Національної бібліотеки України ім. Вернадського.

Періодичність формування чисел журналу – 2 рази на рік.

Шаблон публікації українською мовою

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, вказані користувачами на сайті цього журналу, будуть використані виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.